Ligatura - Nowoczesne Opakowania

pudełka na zamówienie

Pudełka na zamówienie

Pudełko na prezent, produkt dokładnie taki jakiego oczekujecie? Nasza oferta daje Wam możliwość zamówienia dowolnego pudełka, które będzie idealnie dopasowane do zawartości, która się w nim znajdzie. Ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy w naszej wieloletniej pracy w branży, pozwala nam na precyzyjne zrozumienie potrzeb klienta. Dzięki niemu precyzyjnie przenosimy pomysły na realizacje. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opakowanie w pewnym sensie jest wizytówką marki. Dlatego robimy wszystko, aby pierwsze spotkanie z marką było niezapomniane.

Jak można wykorzystać pudełka na zamówienie?

Prezent – Coraz częściej zamiast papieru do pakowania wykorzystujemy pudełka. Dzieje się tak z kilku względów. Po pierwsze mamy pewność, że podarunek będzie opakowany estetycznie i nie potrzebujemy żadnych manualnych zdolności do ładnego zawinięcia prezentu. Po drugie pudełko daje nam gwarancję bezpieczeństwa. Jest zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Po trzecie… obdarowany może je ponownie wykorzystać! Sprawia to, że pudełko jest nie tylko bardziej użyteczne, lecz także bardziej ekologiczne!

Produkty – Nie od dzisiaj wiadomo, że kupujemy oczami. Nawet przy codziennych zakupach, choć nieświadomie, często wybieramy produkty, które wpadły nam w oko. Dobry design opakowania potrafi sprzedawać! Odpowiedzcie sobie sami na pytanie czy nie kupiliście kiedyś czegoś tylko dlatego, że miało ładniejsze pudełko lub opakowanie?

Materiały reklamowe – Szczegóły robią różnicę! Opakować możemy nie tylko produkt, ale także materiały, które go promują. Jest to dodatkowa szansa na jeszcze lepszą i zapadającą w pamięć promocję i budowanie wizerunku firmy zwłaszcza, jeżeli nasz produkt należy lub aspiruje do kategorii premium.

Estetyka i funkcjonalność

Jeżeli zastanawiacie się jakie jeszcze korzyści płyną ze specjalnie zaprojektowanych pudełek pod Wasz produkt to nie możecie pominąć tych dwóch powyższych cech. Estetyka… Dzięki odpowiedniej formie pudełka możemy doskonale podkreślić najlepsze cechy produktu. Wyeksponować to co w nim najważniejsze i najbardziej wartościowe. Jeżeli mówimy o funkcjonalności to nie sposób wspomnieć o tym, że pudełko możemy zaprojektować w taki sposób, aby po pierwotnym użyciu „zmieniło” się ono w jakiś drobny użyteczny przedmiot. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.
logo ligatura

65-119 Zielona Góra
ul. Sulechowska 4a
tel. +48 68 455 69 31

drukarnia@ligatura.com.pl