Ligatura - Nowoczesne Opakowania

okulary 3D

Okulary 3D

Okulary 3D z kartonu to tani sposób na efektowną promocję własnej firmy. Dzięki nim możemy w nieszablonowy sposób przedstawić materiały reklamowe naszej firmy, zarówno drukowane i te wykonane w formie wideo. Dodatkową promocją naszej marki będzie odpowiednio przygotowany wzór, który zostanie naniesiony na takie okulary 3D. Dzięki temu ich użytkownik będzie miał podwójną okazję na zwrócenie uwagi na markę i jej zapamiętanie. Dobrze przemyślane użycie technologii 3D w marketingu może przynieść doskonałe rezultaty, a marce nadać aury tajemniczości i ekskluzywności.

Rodzaje okularów

Przy wyborze konkretnej kategorii produktu, jakim są okulary 3D warto kierować się kilkoma zależnościami. Jakimi? Służymy pomocą!

Zacznijmy od okularów anaglifowych. Ten typ charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niską ceną. To ważny czynnik, zwłaszcza jeżeli mają posłużyć jako podarunek dla dużej grupy odbiorców. Efekt trójwymiarowości jest uzyskiwany przy każdym rodzaju telewizora po wyświetleniu na nim odpowiednio przetworzonego obrazu.

Trochę droższe, ale o wiele bardziej dokładne są okulary pasywne inaczej nazywane polaryzacyjnymi. Są one tak samo lekkie i poręczne jak okulary anaglifowe, ale działają na innej zasadzie. Poszczególne linie poziome na obrazie są na przemian polaryzowane w dwóch różnych kierunkach. Dzięki połączeniu linii spolaryzowanych lewoskrętnie i prawoskrętnie obraz daje wrażenie trójwymiarowości.

Okulary 3D i ich zastosowanie

Okulary 3D to nie tylko oglądanie filmów i grafik. Mają one znacznie szersze zastosowanie, które uzależnione jest od wykorzystanej do stworzenia okularów folii. Między innymi mogą one służyć do kodowania lub bezpiecznego oglądania zaćmienia słońca. Zwłaszcza to drugie zjawisko daje nam dodatkowe możliwości promocji swojej firmy. Z okazji zaćmienia możemy przygotować wyjątkowe firmowe spotkanie, które nie zdarza się co roku. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zastosowaniach okularów, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

No Comments

Post a Comment
logo ligatura

65-119 Zielona Góra
ul. Sulechowska 4a
tel. +48 68 455 69 31

drukarnia@ligatura.com.pl