Ligatura - Nowoczesne Opakowania

Gogle VR

Gogle VR czyli google cardboard

Gogle VR to prosty i tani sposób na przeniesienie się w świat wirtualnej rzeczywistości. Jakie możliwości dają nam takie gogle?

Alternatywa dla drogich urządzeń

Gogle VR z kartonu to przede wszystkim urządzenia, które są tanie i niezawodne. Co istotne pasują niemalże do wszystkich współczesnych smartfonów. Ich prostota i kompaktowość sprawiają, że sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki możliwości ich złożenia transport nawet większej ilości sztuk nie przysporzy nam problemów.

Gdzie wykorzystać kartonowe gogle?

1. Reklama i sprzedaż – Zaprezentowanie swoich produktów w przestrzeni wirtualnej to dodatkowy plus w kampanii marketingowej. Taki gadżet będzie przydatny zwłaszcza w spotkaniach z klientem w miejscu, gdzie nie możemy „realnie” przedstawić naszego produktu, a chcielibyśmy aby potencjalny kontrahent dostrzegł wszystkie walory naszej oferty. Wiemy jak ważny jest marketing i promocja. Dlatego warto wyjść poza utarte schematy i zaskoczyć swoich klientów.

2. Edukacja – Na pewno nie raz nauka przychodziła nam z bólem. Wynikało to między innymi z formy przedstawienia wiedzy. Nie od dzisiaj wiadomo, że nauka poprzez zabawę i wiedza przekazywana w atrakcyjny sposób jest łatwiej przyswajalna. Właśnie do zadań edukacyjnych mogą posłużyć gogle VR. Wirtualna wycieczka do lasu, w kosmos czy do innego państwa na pewno będzie dużo ciekawsza z goglami, niż przysłowiowe podróżowanie „palcem po mapie”.

Plusy gogli VR

Zdecydowanym plusem gogli jest ilość materiałów, które dzięki nim możemy obejrzeć. Od momentu powstania i upowszechnienia się tej technologii powstało bardzo dużo filmów, które ją wykorzystują. Dzięki temu gogle niekoniecznie posłużą nam jednorazowo np. do danej kampanii reklamowej, a będziemy mogli je wykorzystać także później w domowym zaciszu. Wracając jeszcze do ceny gogli, to na pewno warto zainwestować w tańsze gogle kartonowe, jeżeli chcemy sprawdzić możliwości technologii VR. Kolejnym plusem jest możliwość personalizacji nadruków na goglach. Dzięki temu gogle będą świetnym gadżetem marketingowym, który na długo pozostanie w pamięci osoby, która z nich skorzysta.

No Comments

Post a Comment
logo ligatura

65-119 Zielona Góra
ul. Sulechowska 4a
tel. +48 68 455 69 31

drukarnia@ligatura.com.pl